FORGOT YOUR DETAILS?

Jak automaticky zálohovat WordPress?

Je-li vaše podnikání postavené na prodeji přes internet tak zálohujte, zálohujte a zase zálohujte.

Objednat službu Zálohování WordPress na Google Disk

Dodání služby do 24 hodin
Jak automaticky zálohovat WordPress?

Jak automaticky zálohovat WordPress?

Pokud se rozhodnete podnikat na internetu tak budete potřebovat buď webovou stránku nabízející vaše služby nebo internetový obchod přes, který budete prodávat vaše produkty nebo zboží od vašich dodavatelů. Obě tyto možnosti jsou skvělou volbou jak se postavit na vlastní nohy.

Je ale dobré si uvědomit jednu velice důležitou leč opomíjenou skutečnost.

Je-li vaše podnikání postavené na prodeji přes internet tak zálohujte, zálohujte a zase zálohujte.

Máte rozjetý internetový obchod a zakázky chodí víc a víc? Tak si zavřete oči a představte si co by se stalo, když by zhavaroval server nebo vám někdo smazal databázi. Zamrazilo vás v zádech? To se může klidně stát. Dnes, zítra nebo za měsíc, ale tato možnost tu je a je velice reálné, že se jednou stane a pokud nebudete mít zálohu vašeho podnikání tak je to konec tečka.

Říkáte si, však on se mi shop zálohuje v rámci hostingu tak proč to řešit? No pokud chcete vaši budoucnost nechat na automatickém skriptu, který běží někde na serveru a garance poskytovatele je do výše ceny poskytované služby tak jste dosti střelec. Všechno ostatní bych nechal na třetí straně, ale zálohy chci mít u sebe. A spoléhat se na sebe, že si je budu pravidelně stahovat manuálně je stejná fikce jako nechat zálohování na druhých.

Nabízím vám instalaci a nastavení pluginu pro automatické zálohování vašeho WordPressu.

Nainstaluji vám plugin a nastavím automatické zálohování na Google Disk. Jedná se o službu poskytovanou zdarma od Google. Vytvořím vám email na Gmailu, ke kterému získáme 10GB prostoru v rámci služby Google Disk. Pomocí API propojím zálohovací plugin s touto službou a vy si jen můžete kontrolovat jak se každý den provede záloha a uloží se mimo váš server.

Když by se něco přihodilo tak máte zálohu vašeho podnikání a v rámci několika minut nebo hodil, vše záleží na aktuální situaci. Pokud by se jednalo o chybu v databázi tak obnova by zabrala pár minut když by se jednalo o havárii disku na serveru tak se se musel řešit jiný hosting, server atd. A pak by obnova zabrala pár hodin, ale výsledek by byl ten jako by jste zavřeli na den kamennou prodejnu, ale zítra otevřete a prodáváte dál.

Když nebudete mít zálohu tak zavřete a než otevřete tak to může trvat několik týdnů nebo měsíců.

Jen si představte kolik práce, času a peněz to stojí vypiplat si svůj web nebo shop od nuly a bez zálohy jste opět na nule.

Za jednorázovou cenu 1400 Kč vč. DPH vám nabízím klidné spaní.

Objednat zálohování

 

Po objednání služby vás kontaktuji emailem, který byl uvedený v objednávce. Budu potřebovat dočasný přístup k vašemu WordPressu s právem instalace a nastavení pluginů. Po instalaci můj pracovní účet smažete.

TOP